Yhteystiedot

TENA Kotiinkuljetus / TENA Kauppa

Asiakaspalvelu/Puhelintilaukset
p. 02 437 9660
tenakauppa@essity.com ja kotiinkuljetus@essity.com
www.tena.fi
www.kotiinkuljetus.fi
www.tenakauppa.fi

TENA Kotiinkuljetus Reskontra
p. 02 437 9648
reskontra@westlog.fi 

ROCHE DIAGNOSTICS

Roche Diagnostics tilauspalvelu
p. 02 437 9670
roche.tilaukset@westlog.fi 

Roche Diagnostics Reskontra
p. 02 437 9640
reskontra@westlog.fi

Westlog Oy
Raisionkaari 50
21200 RAISIO
Y-tunnus: 3170293-7

Ossi Ojanen
toimitusjohtaja 
p. 050 328 5800
ossi.ojanen@westlog.fi

Katri Pusa
Asiakaspalvelupäällikkö
p. 041 522 8118
katri.pusa@westlog.fi

Ville Aulanen
IT Päällikkö
p. 040 451 5662
ville.aulanen@westlog.fi

Westlog Oy terminaalityönjohto

Virpi Laine
Pakkaus- ja merkintätyöt
p. 02 533 4130
virpi.laine@westlog.fi

Jarkko Elo
Saapuva ja lähtevä tavara
p. 02 533 4136
jarkko.elo@westlog.fi

Marko Sandelin
Saapuva ja lähtevä tavara
p. 044 777 0685
marko.sandelin@westlog.fi

Joni Paju
logistikko
p. 040 575 9501
joni.paju@westlog.fi

Yhteydenotto

Fill out my online form.